o stránke

zmeškanýhovor.com je prvá slovenská databáza zmeškaných hovorov obohatená o vaše skúsenosti s daným telefónnym číslom. Ako náš slogan hovorí: „zisti kto ti volal“, našim cieľom je odhalovať neznáme čísla, ktoré nám znepríjemňujú náš život.

ako stránku používať?

Naša stránka poskytuje 2 základné funkcie:

  • vyhľadávať zmeškané hovory
  • pridať číslo ktoré vám volalo do databázy zmeškaných hovorov s vašim krátkym popisom (skúsenosťou)

Pre vyhľadanie telefónneho čísla v našej databáze slúži vyhľadávací formulár, ktorý sa nachádza v pravom hornom rohu. Tu môžete zadať telefónne číslo z ktorého ste mali zmeškaný hovor. Ak ide o „známe číslo“, ktoré vyvoláva viacerým ľudom je dosť možné, že sa už bude nachádzať v našej databáze telefónnych čísel.

V prípade, že sa vami hľadané číslo v databáze nenachádza môžete kliknúť na zelené tlačidlo: „+pridaj číslo“ v pravom hornom rohu a vyplniť jednoduchý formulár na pridanie čísla. Nezabudnite uviesť aj vašu skúsenosť s číslom napr. ak vám volala firma, ktorá robila nejaký prieskum, vyberiete možnosť „prieskum“. Tento štítok sa potom zobrazí pri vašom komentári a ostatní ľudia tak budú môcť rýchlo identifikovať o aký typ čísla sa jedná.

Ak sa už vami hľadané číslo v databáze nachádza môžete sa zapojiť do diskusie a napísať vašu skúsenosť s týmto číslom, tak pomôžete sebe, ale aj ostatným zistiť čo to je za číslo.

naše začiatky

Stránka zmeškanýhovor.com vznikla v januári 2010 ako experiment, kde sme vygenerovali databázu so všetkými predvoľbami slovenských mobilných operátorov. Databáza obsahovala asi 17 miliónov čísiel a celý tento zoznam čísiel bol do konca septembra 2011 k dispozícii našim návštevníkom, ktorí k nim mohli zanechať komentáre.

Za tento pomerne krátky čas sa naša databáza naplnila s takmer 4000 komentármi a skúsenosťami našich návštevníkov. K mnohým číslam sa tu viedli diskusie a odhaľovali sa aj rôzni podvodníci či nekalé marketingové praktiky slovenských firiem. Pre veľký záujem zo strany návštevníkov, ktorí denne prichádzali a zanechávali stále nové skúsenosti s rôznymi číslami sme sa rozhodli projekt vylepšiť a tak sme k 1. októbru 2011 spustili jeho novú verziu na ktorej sa práve nachádzate.

Upozornenie

Názor prevádzkovateľa služby zmeškanýhovor.com sa nemusí zhodovať s názormi uverejnenými v komentároch, ktoré sú pridávané treťou stranou tj. návštevníkmi web stránky. V prípade akýchkoľvek nejasností nás neváhajte kontaktovať.